Tovar je možné zaslať kuriérskou službou, prípadne vyzdvihnúť osobne. V súvislosti s novými opatreniami v boji proti COVID 19 je možný iba osobný odber podľa aktuálne platného uznesenia Vlády SR.  Ak aktuálne uznesenie Vlády SR neprikazuje inak, tovar je možné štandardne vyzdvihnúť a zaplatiť v hotovosti. Tovar bude pripravený k vyzdvihnutiu iba po telefonickej alebo mailovej objednávke na dohodnutý čas.

Doprava tovaru kuriérskou službou objednaného z nášho eshopu vo výške 5,00 € vrátane DPH je prirátaná k cene tovaru.

Objednávky vybavujeme podľa dostupnosti tovaru , tovar skladom je odosielaný do 24 hodín. Doba doručenia tovaru je približne 2 dni. Ak kvôli nejakému nepredvídanému problému tovar nie je na sklade, alebo doba doručenia môže byť dlhšia ako 2 týždne, budete hneď informovaný formou emailu alebo telefonátu. Potom sa môžete rozhodnúť či chcete na tovar počkať, alebo chcete zrušiť objednávku.

Tovar je pri doprave bezpečne zabalený a prelepený páskou. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a tovar nepreberajte. Po uznaní reklamácie Vám zdarma doručíme nový tovar.

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

Kuriérske zásielky sú doručované nasledujúci pracovný deň od predania zásielky kuriérovi. Tovar je doručený priamo na Vašu adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi.

Prosím nezabúdajte pri objednávaní tovaru uviesť tel kontakt na Vás pre prípad, že by Vás kuriér nezastihol doma, aby sa mohol s Vami dohodnúť na opätovnom doručení zásielky. Na doručenie sú 2 pokusy, inak sa zásielka vracia späť k nám.

Osobný odber

Osobný odber v Bratislave je možné uskutočniť po predchádzajúcej telefonickej alebo e-mailovej dohode.